Alfa Net yönetim ve yöneticilik üzerine uzmanlaşmış bir koçluk ve danışmanlık kuruluşudur

Bulunduğunuz yer ile olmak istediğiniz yer arasında köprü

Mühendis Yöneticiler İçin

 
Kritik İnsanlar Arası Beceriler

 


Bilim ve teknolojinin gelişim hızına baktığımızda görüyoruz ki, eğitim düzeyi ve uzmanlaşma ne kadar artıyorsa, insanlar o ölçüde birlikte çalışmak, birlikte başarmak durumundalar. Yönetimin misyonu bu.
 

Mühendis bir yönetici olarak hedeflerinizi elde etmeniz için gereken yönetim becerilerinin ne kadarı insan yönetmekle, geliştirmekle, insanları etkileyebilmekle, motive edebilmekle, ikna edebilmekle, insanlar arasındaki çatışmaları çözümleyebilmekle ilgili?
 

Her  akademik disiplinin kendine özgü perspektifleri, filtreleri, çalıştığı alanla ilgili yasaları ve doğruları vardır. Bir mühendis, mühendislik ilkeleriyle düşünebilmek için eğitim alır. Bununla beraber, başarıları ve sorumlulukları arttıkça yönetim basamaklarında yer almaya, yükselmeye başlar. Kariyer yolculuklarında mühendis yöneticileri en fazla zorlayan insana ilişkin ögelerdir.


Alfa Net Mühendis Yöneticiler için koçluk ve danışmanlık programı, yönetici rol ve sorumluluklarınız, hedefleriniz, yetenekleriniz, zorluklarınız doğrultusunda sizinle sizin için çalışan  uzman ve profesyonel bir koçun desteği ile hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır, başarı grafiğinizi yükseltir.


Copyright  2012   Petek Kabakci - All Rights Reserved

 

Alıntı yapmak için lütfen izin alınız. 

 

 

Bize çağımızın teknolojilerini sunanların birçoğu,

 

  • aynı anda hem başarılı bir mühendis,            hem başarılı bir yönetici olabilen, 
  • insanlar arası becerilerini geliştirmiş
  
değerli teknik beyinlerdir.